Виставка флаконів 19-го століття “Флаконний рай”

Виставка флаконів 19-го століття “Флаконний рай”

Кришталь, порцеляна, уранове скло, срібло та емалі – понад 50 видів старовинних флаконів представлені на виставці у Victoria Museum.

За одягом – зустрічають людину, а за дизайном флакону – часто починається “кохання з першого погляду” у парфюм. Флакони для парфумів – окремий вид мистецтва, розквіт якого припав на 18-19 століття. Тож насолодитися естетикою та різноманіттям рідкісних пляшечок ви змождете у “Флаконному раю”, створеному для вас у музеї костюма та стилю Victoria Museum.

На виставці Victoria Museum  представлені кращі зразки 19-го та початку 20-го століття: вишукані кришталеві пляшечки; з різнокольорового скла, оздоблені філігранними срібними прикрасами; порцелянові – з ручним розписом чи з зображенням, нанесеним у техніці деколь; набори періоду Наполеона ІІІ з залишками парфумів; скляні флакони в перламутровому мінодьєрі; витончені флакони-шатлени; та славнозвісні флакони з уранового скла, які до сих пір містично світяться в ультрафіолеті.

“Кохання буде зберігатися у вашому флаконі, спогади чи просто парфуми – вирішувати вам!”
Адреса музею: Бутишів провулок, 23

Тел.: 063-880-81-80
Вартість квитків: 130 грн.

дитячого (студентського)-65 грн.
Діє спеціальна пропозиція для пар – квиток для двох за 190 грн.