Ми проти нудної культури! А ви?

Якщо згодні – давайте зустрінемось на фестивалі «Арсенал Ідей» – це чотири дні драйву для всієї родини! Тема – не нудні освіта та культура. Кому цікаво? Всім – і дітям, і їхнім батькам.
У програмі – безліч активностей, які доведуть: навчатися та розвиватися можна граючись! Ми точно це знаємо у Victoria Museum. Адже проводимо для дітей не просто екскурсії, а захопливі квести у минуле, звідки вони повертаються не тільки щасливими й більш освіченими, а ще й з фотографіями на пам’ять. Ми точно знаємо, як захопити дитячий (і не тільки) розум мистецтвом та історією. Хочете посперечатися або просто поспілкуватися? З 27 лютого по 1 березня Victoria Museum відповідає на всі питання на фестивалі «Арсенал Ідей». Перший для вас квест – знайдіть наш стенд серед багатьох інших. А там на вас чекає сюрприз!
Катерина Крамер, Корнелія Сарана, Олена Загребельна, Олег Горбонос, Ірина Литва – дякуємо і радіємо таким помічникам!