Закритий культурний вечір для Grishakov Law Company

Grishakov Law Company входить до ТОП-10 юридичних компаній медичного права. Її фахівці ‒ не лише кращі в своїй сфері, вони ще й «у фарватері» всіх світових трендів.

А ви ‒ теж такі?

Ходити в музеї модно!

11 грудня юридична компанія Grishakov Law Company проводила в Victoria Museum закритий культурний вечір.

Простір Victoria Museum ‒ це ефективна робоча платформа для неформального і формального спілкування, місце для культурного розвитку й проведення різних заходів з атмосферою, яка налаштовує на високі цінності та стандарти.

Якщо вас також цікавить культурний вечір, святкування корпоративу, дня народження, проведення презентації тощо, ви можете зателефонувати нам і дізнатися деталі: +380638808180 ‒ Ольга. З повагою, команда Victoria Museum