«Victoria Museum» – київський музей моди з історією

Варто визнати, іноді прогулянка по музею – кращий варіант дозвілля та самоосвіти, особливо для творчих особистостей та прихильників вишуканої моди.

Приватний музей історії костюму і стилю «Victoria Museum» у Києві прикрасить будь-який день і подарує масу насолоди прекрасним. Вiн знаходиться в історичній будівлі на площi Слави. Його стiни немов провідники між минулим і сьогоденням. Це музей свiтового рiвня, створений для поціновувачів прекрасного.

Це не лише простір для камерного спілкування, виставок, тематичних заходів, приватних показів моди, це колосальна робота з розвитку та популяризації культурного дозвілля.

Безкоштовно відвідати музей можуть люди пільгових категорій: учасники бойових дій, пенсіонери, інваліди, діти до 12-ти років, співробітники музейних організацій і профільних видань тощо.

Одяг Вікторіанської епохи – постiйна дiюча экспозицiя у «Victoria Museum»

«Victoria Museum» – не лише справжній музей моди, у стінах якого презентуватимуть свої костюми та аксесуари українські модельєри, а й діятиме постійна експозиція з регулярними і тематичними виставками. Музей налічує 7 залів з розкішними експонатами минулих століть.

У музеї представлена велика колекцiя костюмів і аксесуарів Вікторіанської епохи, від сліпучої краси котрих перехоплює дух.

Вікторіанський стиль зародився в часи правління королеви Вікторії, від якої, власне, і взяв свою назву. Епоха Вiкторії знаменувалася багатством та неперевершеною красою, що не могло не накласти відбиток на вбрання і прикраси. Одна з особливостей вікторіанського одягу – насичений колір. Тканини оброблялися аніліном, щоб зробити вбрання неймовірно яскравим.

Стежити за модою минулого дуже цікаво. Ви побачите на власні очі, як одягалися люди кілька століть тому. Можливо, це надихне вас змінити власний образ і стиль, надихне на створення унікальних моделей.

Для екскурсійних груп діють знижки на квитки.