Екскурсії

Знайомитися з історією моди та експонатами в музеї костюмів і стилю «Victoria Museum» дуже зручно. Аудіогід – сучасна послуга музеїв, які входять до загальної електронної бази. Якщо ви бажаєте самостійно відвідати «Victoria Museum» і при цьому почерпнути цікаву і важливу інформацію, скористайтеся екскурсією з аудіогідом. Підійшовши до певного експонату, проскануйте спеціальний QR-код і прослухайте автоматичний запис про неї.

В музеї моди «Victoria Museum» можна замовити екскурсію з гідом – індивідуальну або групову. Гіди музею вільно розмовляють трьома мовами – українською, російською та англійською. Ви можете слухати екскурсію на будь-якій з них. Важливо: гід замовляється заздалегідь – за 3 дні до бажаної дати проведення екскурсії.

Полухати цікаву історію, насолодитися красою і вишуканою модою та просто гарно провести час приходять не тільки дорослі, але й діти молодшого та шкільного віку.