Вітаємо з днем працівників культури!

Колеги, вітаємо зі Всеукраїнським днем працівників культури!

Ми маємо грандіозну місію – зберігати та передавати культурні надбання людства наступним поколінням. Наша робота допомагає виховувати нову генерацію інтелігентних українців. Прихильників музею з року в рік стає все більше – тож, попри всі перепони, карантини й заборони – ми йдемо правильним шляхом.

Особливу подяку хочемо висловити провідникам культури, які щедро віддають гостям Victoria Museum знання, досвід і любов до своєї справи. Сотні екскурсій, лекцій, майстер-класів та інших культурних заходів, проведених у нашому музеї, – допомагають відкрити гостям новий вимір, де царює краса, інтелект і культура.

Нехай натхнення, енергія і цікавість відвідувачів завжди будуть вірними супутниками у нашій великій справі!