18 травня Victoria Museum відкритий для всіх

Раз на рік, 18 травня, в Міжнародний день музеїв, вільний вхід влаштовує більшість музеїв світу. Victoria Museum вже другий рік поспіль дарує всім вільний вхід. Чекаємо гостей з 11 до 19 години.

У нашому музеї є аудіогіди на 4-х мовах: українська, англійська, російська, китайська. Їх кількість обмежена, тому покваптеся відвідати нас першими – так ви зможете насолодитися захоплюючою екскурсією.

Напевно, ви вже склали для себе маршрут по найцікавішим музеям міста, якщо так – пишіть, будь ласка, в коментарях, куди плануєте піти. А ми поки, на правах реклами;), назвемо 5 головних причин, чому Victoria Museum просто має бути у вашому списку.

1. Поміж 500 експонатів музею – шедеври, гідні прикрашати найпрестижніші музеї світу.
  2. З 9 травня відкрита нова виставка «Віяло відкрите до спілкування».
  3. Victoria Museum – як портал часу, який дозволить вам не лише помилуватися красивими старовинними речами, а й перейнятися духом епохи, відчути, що за кожним музейним експонатом – людська доля та історія.
  4. Експонати музею можна і потрібно фотографувати! Навіть більше – у нас є спеціальні зони для фотосесії. Ви зможете приміряти чудові «репліки» нарядів і капелюшки в фотозоні.
  5. Лише 18 травня вхід до Victoria Museum вільний (будь-якого іншого дня вартсть квитка – 130 грн.)