Victoria Museum виповнюється 3 роки!

Музей костюма і стилю, присвячений міський моді 1830-1920-х років, почав своє життя з мрії, ентузіазму і натхнення своєї засновниці ‒ Вікторії Лисенко. Хто міг уявити, що за три роки Вікторія збере колекцію з 1000 експонатів, серед яких є шедеври, гідні прикрасити кращі музеї світу!
У стінах повністю відновленої будівлі, яка є ровесником деяких експонатів, за три роки:
● провели понад 100 культурних заходів;
● відкрили 8 виставок;
● прийняли понад 10 000 відвідувачів.
Серед гостей Victoria Museum були голова Європейської музейної асоціації Вин ван дер Вейден із неофіційним візитом і колеги-музейники з багатьох країн.
Всі вони вражені тим, що за такий короткий час Вікторія Лисенко відкрила музей європейського рівня і зібрала гідну колекцію. Адже музей ‒ це не лише спеціально створений простір, обладнаний за сучасними стандартами музейної справи (атмосферний, комфортний для відвідувачів), а ще й колекція.
Що ще зроблено за три роки:
● професійний аудіогід 4-ма мовами (Victoria Museum першим в Україні, за заявленими джерелами, придбав обладнання і записав аудіосупровід для відвідувачів);
● 5 професійних виставкових каталогів;
● спеціальний випуск журналу «Антиквар»;
● сайт 3-ма мовами, де кожен відвідувач знайде відповіді на багато питань;
● книга «Шлях до Victoria Museum».
Цей список можна продовжувати… Але сьогодні ми приймаємо ваші поздоровлення!
Вікторія Лисенко, яка отримала національну премію «Людина року 2019» за культурний внесок у розвиток країни, створила музей, де кожен знайде щось своє, особливе.
Приходьте ‒ і переконайтеся самі!