Музей починає працювати з 07 квітня

Шановні друзі!Я, Вікторія Лисенко (Виктория Лысенко), прийняла рішення з четверга відкрити двері для відвідувачів Victoria Museum на безоплатній основі. Музей працюватиме в умовах війни з середи по суботу, з 11.00 до 17.00 Вважаю, що ковток культури може стати цілющою силою для душі та психіки! На вході буде стояти охоронець, а на касі вас зустріне наша співробітниця Тетяна Марчук. На жаль, Ярослав не зможе поки працювати, так як був тривалий час на окупованій території, і зараз потребує реабілітації. Війна змінила нас, наше життя, наші орієнтири…На даному етапі будуть доступні аудіогіди тільки за кюар-кодом, за допомогою якого аудіогід завантажується на телефон. Будь ласка, піклуйтеся про себе заздалегідь, щоб у вас був смартфон. Якщо до музею завітає ваша літня мама, – будьте з нею разом, або навчіть, як це робити, щоб їй було цікаво перебувати в музеї.Хоч і зараз карантинні заходи дещо спрощені через військовий стан, – я все одно наполягаю на тому, щоб ви обробляли руки дезинфектором, який ви побачите на вході. Ще раз наголошую, гроші сплачувати не потрібно, просто приходьте в музей. Знаходьте саме те, що вам важливо.Буду вдячна вам за пост і розповідь про те, як ковток культури у центрі міста може наближати перемогу. Нехай це буде та невеличка вартість замість квитка. Я хочу, щоб мої експонати «відчули», що вони теж беруть участь у тому, щоб Україна перемогла. Бажаю вам вдалого відвідування. На Печерську ходять люди, гуляють у Парку Слави, тож приходьте за своїми сеансами Вірю в перемогу. Вірю в краще.Створюємо своє майбутнє вже сьогодні. Слава Україні!