Victoria Museum: чому така назва

Вікторія (від лат. Victoria – «перемога»)
Музей був відкритий в непростий для України час, 30 травня 2017 року.
І ми вважаємо, що це реально перемога.

Victoria Museum носить ім’я власниці музею.
Приватний музей костюма і стилю був відкритий спеціально для українців, для розвитку культури.
І так, це зробила одна жінка – Вікторія Лисенко.

Ми раді, що за 2-роки роботи музею є багато шанувальників, які високо цінують нашу працю і внесок.

Катя Крамер
Знаєте, я до сих пір пам’ятаю свій перший візит в Victoria Museum, коли мене приємно вразив простір музею в цілому і організація роботи: це ідеальний Тарас, який вітає вас на вході та ідеальний Ярослав, який запропонує вам аудіогід на зручній для вас мові; це ідеальний колір стін, ідеальні вітрини, ідеальне освітлення, ідеальна температура і, звичайно, ідеальні експонати.
Знаєте, що саме прикольне? Цей музей для нас із вами створили ті люди, які не є музейниками-професіоналами. Що ще прикольніше? Те, що люди, які не є професіоналами в сфері музейної справи, створили те, що може і повинно служити прикладом для всіх професіоналів зі світу цієї складної діяльності.

Victoria Museum називається так, тому що ми закохані в вікторіанську епоху, період правління королеви Вікторії, епоху бурхливого розвитку.

Victoria Museum- музей костюма і стилю міських жителів періоду 1830-1920 рр.

І так, так одягалися і на території України також, у великих містах.

Приходьте в наш музей і пориньте в атмосферу краси.
До зустрічі!

З повагою, адміністратор музею – Ольга Павленко